Fiyatlar nasıl bu kadar uygun olabiliyor?

Eklentiler ve temalar gibi tüm WordPress öğeleri Genel Kamu Lisansı (GPL) kapsamında lisanslıdır. Bu, öğeyi bir kez satın aldıktan sonra eğer istersek yeniden dağıtabileceğimiz anlamına gelir. Sitemize üyeliğiniz, üçüncü taraf tema ve eklentilere aboneliklerinizin korunması ve satın alınmasına katkı sağlamaktadır. Kitlesel fonlamanın bu şekli, fiyatları düşük tutmaya yardımcı olmakta ve biz de bu faydayı size yansıtmaktayız.

Tema ve Eklentiler Orijinal mi?

Evet, tüm eklentiler ve temalar doğrudan orijinal sahiplerinden indirilerek güvenli bir şekilde elde edilir ve biz ürünleri değiştirmeden yeniden dağıtırız.

Tema ve Eklentileri Türkçeleştirebilir miyim?

Evet, sitemizdeki bütün tema ve eklentileri Türkçeleştirebilirsiniz. Bu konu hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tema AVM Lisans Anahtarları Sağlıyor mu?

Lisans anahtarlarını sağlamayız/kiralamayız/piyasaya sürmeyiz/yeniden satmayız. Bu web sitesinde sunulan tüm ürünler GNU GPL Lisansı kapsamında lisanslıdır. İhtiyaç duyduğunuz projelerin hepsinde bunları kullanmak için herhangi bir   lisans anahtarına ihtiyacınız yoktur. Bu eklentiler ve temalar sadece sahiplerinden otomatik güncellemeler almak için lisans anahtarlarına ihtiyaç duyarlar.

Tema AVM Destek Sağlamakta mıdır?

Eklentileri ve temaları yüklemek için temel destek sağlamaktayız. Büyük bir değişikliğe / ileri bir desteğe ihtiyacınız varsa, orijinal sahibinden satın alabilir veya ücreti karşılığı bir geliştiriciden hizmet alabilirsiniz.

Style.css dosyası bulunamadı uyarısı nedir ?

İndirmiş olduğunuz temayı zip dosyasından çıkardıktan sonra klasör içerisindeki temanın kendi zip dosyasını yüklemeniz gerekmektedir.
İndirmiş olduğunuz zip dosyasında dokumantasyon ve diğer dosyalarda olduğu için yüklerken bu hatayı almaktasınız.

Satın Aldığımız Temalar İçin Kurulum Yapıyor Musunuz?
Evet. WordPress ile birlikte varsa gerekli eklentiler dahil ücretsiz kurulum ve tema ayarlarını yaparak sizlere teslim ediyoruz.
Fiyatlar Yıllık mı Yoksa Tek Seferlik mi ?
Sitemizde yer alan tüm fiyatlar tek seferlik olup, yıllık yenileme ücreti bulunmamaktadır.
Satın Aldıktan Sonra Teknik Destek Veriyor musunuz ?
Temalarımız ile ilgili teknik desteğimiz mevcuttur. Ancak kişisel düzenleme istekleri, özellik ekleme – çıkarma gibi konularda desteğimiz bulunmuyor.
Telefon İle Teknik Destek Alabilir miyim ?
Telefon ile sadece satış öncesi sorularınız cevaplanmaktadır. Teknik konulardaki taleplerinizi destek bölümünden yapmalısınız.